XXI Niedziela

27.08.2023 rok

• W naszej parafii rozpoczyna posługę ks. Marek Filipczuk, który jest nauczycielem akademickim na uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Witamy serdecznie ks. Marka, nowego wikariusza, i życzymy Mu Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej, oraz wielu łask wyproszonych przez wstawiennictwo św. Maksymiliana, patrona parafii.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej
    do godz. 20:00;
    – w piątek od 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • 1 września – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10:45.
  • 2 września – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17:00. W tym dniu odmówimy różaniec podczas nabożeństwa.
  • 4 września, w poniedziałek, Msza św. o godz. 8:00 dla dzieci
    i nauczycieli rozpoczynających nowy rok szkolny. Od godz. 7:15 będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi.

Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.