XXII Niedziela

3.09.2023 rok

• Dzisiaj po każdej Mszy świętej ministranci będą zbierali ofiarę do puszek na Katolicki ośrodek Adopcyjny.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej
    do godz. 20:00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adoracje prowadzi Grupa Młodzieżowa.
  • 4 września, w poniedziałek, Msza św. o godz. 8:00 dla dzieci i nauczycieli rozpoczynających nowy rok szkolny. Od godz. 7:15 będzie można skorzystać z sakramentu spowiedzi.
  • 6 września w środę o godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym na plebanii.
  • 10 września w II niedzielę miesiąca Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców o godz. 15:00.
  • W ostatnią niedzielę września odbędzie się  spotkanie dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania.