XXVI Niedziela

1.10.2023 rok

• Dziś I niedziela miesiąca i po Mszy św. o godz. 12:00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Dziś także po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek na Dom Św. Faustyny w Ostrówku.
  • 1 października, tj. dziś w niedzielę, rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Różaniec w dni powszednie o godz. 18:30, w niedziele i uroczystości o godz. 16:30.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – w piątek od 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W środę o godz. 19:00 spotkanie na plebanii dla młodzieży w wieku licealnym, a o godz. 20:30 dla osób w wieku studenckim.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 10:45 odwiedziny chorych.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17:00.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i ich rodziców.
  • Młodzież z naszej parafii organizuje bal w klimacie latynoskimi pragnie zaprosić na wspólną zabawę młodzież w wieku licealnym i policealnym. Bal odbędzie się 7 października w sobotę o godz.19:15 w sali teatralnej. Wstęp wolny. Zachęcamy do przyniesienia napoi oraz przekąsek na wspólny stół. Organizatorzy zapraszają również do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 18:00.
    Bal jest całkowicie bezalkoholowy.
  • Przyjmowanie są już zapisy intencji mszalnych na rok 2024.