XXVIII Niedziela

15.10.2023

• Dziś w niedzielę: – po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek na Fundację papieską Dzieło Nowego Tysiąclecia;
    – o godz. 15:00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania.
  • Dziś też obchodzimy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II
    Cywilizacja Życia”. W związku z tym w naszej parafii w sali teatralnej po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się konkurs plastyczny pt. „Św. Jan Paweł II Wielki Polak, Przyjaciel dzieci”. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w konkursie wszystkie dzieci, a dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników przewidziane są nagrody.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie
    św. Maksymiliana.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 na plebanii spotkanie dla kobiet samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę spotkanie na plebanii o godz. 19:00 dla młodzieży w wieku licealnym, a o godz. 20:30 dla młodzieży starszej.
  • Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z tyłu kościoła. Wypominki są przyjmowane w zakrystii i w kancelarii.