XXXIV Niedziela Zwykła

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA,

KRÓLA WSZECHŚWIATA

26.11.2023

• Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz.12:00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie Aktu można otrzymać łaskę odpustu zupełnego i ofiarować go za jedną duszę w czyśćcu cierpiącą.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu:

– w poniedziałek, środę, i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00,
    – w piątek od 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W tym tygodniu:w środę na plebanii o godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym.                                                                                                          – w czwartek spotkanie teatru parafialnego o godz. 19:30 w sali teatralnej.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca, od godz. 10:45 odwiedziny chorych.
  • W tę sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec podczas nabożeństwa pierwszosobotniego o godz. 17:00.
  • Od 1 grudnia przez okres zimowy piątkowe Adoracje Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi zostaną skrócone do godz. 24:00.
  • W przyszłą niedzielę – 3 grudnia, rozpoczynamy Adwent. Msze św. roratnie będą sprawowane od poniedziałku do piątku o godz. 6:30, a w soboty o godz. 10:00.